STARTUP AKCELERÁTOR

Máš nápad
a chceš podnikať?
Prihlás svoj nápad do akcelerátora ICKK

Počas nášho akceleračného programu sa naučíš ako vytvoríš zo svojho nápadu úspešné podnikanie s medzinárodným obchodným potenciálom. Spolupracuj s biznisovými expertami, otestuj svoj nápad a ukáž ho investorom. 

Naša misia

Premieňame nápady na úspešné podnikateľské projekty

Košice region Startup factory je jedinečný regionálny program, do ktorého môžeš vstúpiť buď len s nápadom alebo s funkčným produktom. V rámci pravidelného akceleračého programu získaš komplexnú podporu pre tvoj nápad. Našim cieľom je vytvárať projekty, ktoré majú silný trhový a inovačný potenciál. V rámci programu stretneš zaujímavých ľudí, inovátorov a biznisových expertov, ktorí budú pripravení rozvíjať a testovať svoj nápad. Pomôžeme ti s overením tvojho podnikateľského zámeru a pripravíme tvoj pitch deck tak, aby bol čo najviac zaujímavý pre investorov.

Priebeh Startup Factory

1

Meet your Founders


V prvej časti ti pomôžeme doplniť tvoj nápad o chýbajúce skills. V rámci kampane ťa prepojíme s nadšencami, ktorí rozšíria tvoj tím a pomôžu ti s vytvorením tvojho prvého prototypu.

2

Akcelerátor - Startup Factory

Trojmesačný program, ktorý je zameraný na prípravu tvojho tímu alebo startupu na prezentáciu pred investorom. Zameriavame sa na špecifikáciu trhového potenciálu, finančného modelu

3

Inkubácia startupov


Naša spolupráca je dlhodobá, v rámci nášho Startup campusu môžeš získať pracovné miesto alebo kanceláriu, v ktorej ďalej môžeš rozvíjať svoje podnikanie v spolupráci s nami.

Spolupráca, ktorá ma zmysel

Prečo s nami spolupracovať?

Naša sieť partnerov

Dokážeme ťa prepojiť s našou rozsiahlou sieťou medzinárodných partnerov, ktorí ti dokážu pomôcť s vylepšením tvojich obchodných výsledkov.

Silná podpora regiónu

V spolupráci s našimi zakladajúcimi členmi dokážeme tvoje riešenie nasadiť a otestovať na infraštruktúre v rámci Košického samosprávneho kraja alebo Mesta Košice.

Prístup k investorom a investíciám

Prepojíme ťa s investormi, ktorí ti dokážu poskytnúť kapitál na rozvoj tvojho podnikania. Investori priamo spolupracujú na výbere startupov, ktorí vstupujú do programu Startup Factory Košického kraja.

Skúsení biznisoví mentori

Bude ti k dispozícii sieť našich mentorov, ktorí su buď doménoví experti alebo majú významné biznisové skúsenosti. Poradia ti so správnym nastavením tvojho riešenia a pripravia s tebou kompetitívny a profitabilný obchodý model.

Časový plán Startup factory

Portfólio startupov

Naše startupy sú výstupom prvého ročníka podnikateľského a inovačného programu, ktorý bol spustený na stredných školách Košického kraja. Okrem toho sú doplnené o spoločnosti, ktoré sa s nami rozhodli spolupracovať.

Startup campus - coworking a startup centrum

Miesto v samotnom srdci Košíc, kde nájdeš podporu pre svoj nápad, miesto, kde to čo robíš dáva zmysel.

Naši experti

Využívame expertov z rôznych oblastí, náša rozsiahla sieť partnerov nám umožňuje zefektívniť spoluprácu a kontinuálne podporovať vaše projekty tak, aby dosahovali čo najlepšiu biznisovú úroveň.

Naša komunita

Tvoríme komunitu ľudí, ktorí majú slovo inovácia vo svojej DNA. Vytvárame cielené programy na podporu a spoluprácu tejto komunity tak, aby mal každé rovnaké príležitosti na rozvoj svojho projektu.

Blog

Naši partneri

Vlado Eliáš

CEO, Eatster

“ICKK je organizácia, ktorá ma podporuje a prepája s novými partnermi a podnikateľskými príležitosťami,,

Marian Kušnír

Head of VISSIm

“V ICKK má každý nápad rovnaký potenciál na úspech. Naša spolupráca je dlhodobá a založená na spoločnej vízii – urobiť z Košického kraja lepśie miesto na život”

Zuzana Želinská

CFO, Ness Digital Engineering

“Je nevyhnutné, aby sme mali v Košickom kraji miesto, ktoré je domovom pre inovácie a podnikanie. Veľmi si cenníme, že môžeme byť jedným z hlavných partnerov ICKK.”

Často kladené otázky

Každý kto chce svoj startup alebo projekt posunúť na vyššiu úroveň a pripraviť sa na prezentáciu pred investormi. Naši experti si s tebou dajú separátny meeting, na ktorom sa detailne porozprávate o možnostiach, ktoré náš akcelerátor ponúka.

Prostredníctvom registračného formulára zverejneného na stránke wwww.ickk.sk

Budeš sa sústrediť na to, ako pripraviť tvoj pitch-deck na úroveň, ktorú ocenia investoria a zvýšia tvoje šance získať investíciu, ktorá môže byť nevyhnutná pre rozvoj tvojho startupu. Okrem toho budeš spolupracovať so špičkovými mentormi a vypočuješ si mnoho zaujímavých prednášok.

Budeme využívať hybridnú metódu, teda online, ale aj prezenčná forma. Každý startup dostane mentora zo svojej domény. Cieľom bude zamerať sa na tvoj tím, trhový potenciál, finančný model, obchodný model a vylepšíme tvoje schopnosti prezentovať tvoj nápad. Okrem toho ťa budeme prepájať na lokálne a mezdinárodné obchodné siete.

Samotný akcelerátor bude trvať do troch mesiacov.

Tvoja cesta k úspechu

Si pripravený na nové výzvy?

Nový ročník programu začína už čoskoro, neváhaj a prihlás sa prostredníctvom registračného formulára a urob zo svojho nápadu excelentný projekt.

© 2023 Lunno. All Rights Reserved.