Regionálny inovačný festival INNOVEAST - UNDERDOG 2022

je prvou konferenciou v Košickom kraji, ktorá je zameraná na prezentáciu lokálnych inovácií, výsledkov vedy a výskumu a aktivít v oblasti kreativity. Prepája inovačných aktérov, študentov stredných alebo vysokých škôl s privátnym sektorom a investičnými príležitosťami. Dáva šancu vedeckým pracovníkom, start-upom a inovátorom odprezentovať výsledky svojej práce a ukázať tak, že sa oplatí žiť a tvoriť v našom regióne.

Čo je cieľom festivalu?

Ukázať, že študovať a pracovať v našom regióne má zmysel

Spomaliť odliv mozgov z Košického kraja

Propagácia univerzít a výsledky ich práce

Zvýšiť povedomie o vede a výskume

Zvýšiť záujem o podnikanie a inovácie

Pre koho je určený?

Určený je pre každého, kto chce urobiť z Košíckého kraja lepšie a krajšie miesto na život. Festival prepája inovátorov, študentov, podnikavcov s regionálnymi univerzitami a úspešnými podnikateľmi. Okrem toho sa v rámci podujatia budú organizovať dva workshopy, v rámci ktorých si môžeš rozšíriť svoje vedomosti v oblasti projektového manažmentu a tvorby obchodných modelov.

Čo na festivale zažiješ?

Prednášky od úspešných podnikateľov, lokálpatriotov a akademických pracovníkov. Budeš sa môcť opýtať a diskutovať s rektormi univerzít, predstaviteľmi Košického samosprávneho kraja a Mesta Košice. Prezentácie ti ukážu aké možnosti ti ponúkajú naše regionálne univerzity a čo všetko môžeš robiť v našom kraji.

Program festivalu

Ako sa môžeš prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš na linku nižšie